November 22, 2015

C4 Cactus balvu – Pasaules Gada auto dizaina jomā 2015

C4 Cactus balvu – Pasaules Gada auto dizaina jomā 2015

Ceturtdien, 2. aprīlī, Ņujorkas Starptautiskajā autoizstādē Citroën C4 Cactus ieguva „Pasaules Gada auto dizaina jomā 2015” („2015 World Car Design of the Year”) balvu. „Pasaules Gada auto” („World Car of the Year”) konkursa žūrija piešķīra balvas automašīnām, kas ir spējušas izcelties citu vidū, pateicoties to dizainam, kas neatbilst pieņemtajiem uzskatiem un iemieso drosmīgu un inovatīvu stilu. Ar saviem pārdrošajiem stilistiskajiem risinājumiem un dizainu, kas optimāli apvieno gan pievilcību, gan funkcionalitāti, C4 Cactus izdevās uzvarēt, saņemot vislielāko balsu skaitu. Šī starptautiskā balva apliecina CITROËN dizaina radošumu un drosmi.

Aleksandram Malvalam (Alexandre Malval), CITROËN Stila direktoram, bija patiess gods Ņujorkas Starptautiskajā autoizstādē saņemt C4 Cactus balvu – „Pasaules Gada auto dizaina jomā 2015”. Katru gadu „Pasaules Gada auto” žūrija piešķir balvu automašīnai, kas ar savu inovatīvāko dizainu lauž vispārpieņemtos uzskatus un standartus. Citroën C4 Cactus ir kolosāls, optimistisks un oriģināls auto, ar unikālu personību, kas piedāvā īstu alternatīvu tradicionālajiem SUV. C4 Cactus ir radīts, lai apvienotu praktiskumu un superīgu izskatu. Tam ir tīras līnijas, plašās virsmas ir atdzīvinātas ar grafiskām iezīmēm, kā, piemēram, Airbump® vai lukturu gaismu skats.

Citroën C4 Cactus ir pievienojies izcilo laureātu sarakstam, kurā pēdējos gados balvas ir ieguvuši tādi auto, kā BMW i3, Jaguar F-Type, Range Rover Evoque un Aston Martin Rapide. Un šī nav CITROËN pirmā uzvara „World Car of the Year” konkursa 11. gadu pastāvēšanas vēsturē. 2006. gadā Citroën C4 Coupé ieguva Dizaina balvu, un kopsummā CITROËN zīmols jau 4 reizes ir bijis nosaukts starp finālistiem. Šie panākumi atkārtoti uzver CITROËN stilīguma reputāciju. Unikālais stils, kas iedarbina ikviena cilvēka iztēli, pat valstīs, kurās zīmols netiek tirgots, tas ir atpazīstams ar tā izteiktajām virsbūvju līnijām, kas jau ir iegājušas auto industrijas vēsturē.

Linda Džeksone (Linda Jackson), CITROËN izpilddirektore, apgalvo: „Šī prestižā balva atalgo CITROËN zīmola radošumu un drosmi. Citroën C4 Cactus neizskatās tāpat kā jebkurš cits auto, tieši tāpēc, ka tas ir CITROËN, un tāpēc, ka CITROËN dizains ir atšķirīgs un unikāls. Tas atspoguļo mūsu zīmola identitāti. Tas ir tas, ko klienti sagaida no CITROËN, un tas ir iemesls, kāpēc mēs esam tik veiksmīgi darbojušies jau vairāk kā 95 gadus. Un vēl daudz pārsteigumi ir gaidāmi!”.

Šī galvenā balva ir jaunākā starp jau vairāk kā 30 starptautiskajiem apbalvojumiem, ko saņēmis Citroën C4 Cactus kopš tā ražošanas uzsākšanas brīža. C4 Cactus ir saņēmis atzinību gan no profesionāļiem, gan sabiedrības, un caur vairāk kā 60 000 C4 Cactus pasūtījumiem visā Eiropā, klienti pauž savu sajūsmu par šo modeli.